Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 29-04-2021 16:50   Güncelleme : 29-04-2021 17:00

Vali Çeber “ Araban Kaymakamlığı Çocukları Gülümsetmeye Devam Ediyor”

Rizeli hemşehrimiz Gaziantep Araban Kaymakamı Abdülhamit Mutlu tarafından "Yetim gülerse dünya güler" sloganıyla başlatılan proje kapsamında Rize merkez ve ilçeleri olmak üzere öksüz ve yetim çocuklara oyuncak dağıtımı yapıldı.

Vali Çeber “ Araban Kaymakamlığı Çocukları Gülümsetmeye Devam Ediyor”

Rize Valisi Kemal Çeber’in de takip ettiği Araban Kaymakamlığı tarafından yürütülen projeye destek olmak amacı ile geçmiş dönemlerde Rize Valiliği tarafından oyuncak alınarak ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılmıştı. Bu kapsamda Araban Kaymakamlığı tarafından projeye verilen desteklerden ötürü Rize Valiliğine il merkezi ve ilçelerde ki çocuklara dağıtılmak üzere oyuncak gönderilmiş ve gönderilen bu oyuncaklar ilgili kurumlarca çocuklara ulaştırılmıştır.

Vali Çeber, gerçekleştirilen yardımın ardından Araban Kaymakamlığının çok önemli bir proje hayata geçirdiğini ifade ederek, “ Araban Kaymakamlığı tarafından örnek teşkil edecek çok güzel bir projeye hayata geçirildi. Gerçekleştirilen bu proje ile birlikte ilimizde ve ülkemizin farklı bölgelerinde binlerce evladımızın yüzleri gülümsedi. Bu yüzden başta Araban Kaymakamımız Abdülhamit Mutlu olmak üzere bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve bizlerin bu tarz projelere destek olmaya her zaman hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum. “ dedi.

Editör : Leyla Aksu