Spor
Giriş Tarihi : 10-01-2022 15:31   Güncelleme : 10-01-2022 15:43

Seyrantepe'de kıyamet koptu! Fatih Terim istifa etti! İşte yaşananların perde arkası

Son dakika... Glatasaray'da Fatih Terim ile yollar ayrıldı. Ayrılığın perde arkasını spor yorumcusu Ertem Şener açıkladı. Şener, Sert bir tartışmanın yaşandığını söylerken, Fatih Terim'in yerine gelecek olan ismi de canlı yayında açıkladı.

Seyrantepe'de kıyamet koptu! Fatih Terim istifa etti! İşte yaşananların perde arkası

Son dakika haberi... Galatasaray'da Fatih Terim dönemi sona erdi.  Ertem Şener Fatih Terim ile yolların ayrılmasının perde arkasındaki detayları canlı yayında anlattı.

Ertem Şener Galatasaray’da Fatih Terim döneminin sona erdiğini belirterek şunları söyledi:

"Hocanın şuan eşyaları toplanıyor, fiilen fatih Terim’in görevine son verildi. Burak Elmas ile Fatih Terim’in bire bir görüştüğü hem de çok sert bir konuşma tartışma yaşandığını gördüm.

Galatasaray’da Işıtan Gün Bey isimli bir yönetici var. Işıtan Gün’ün Galatasaray’da Futbol Şube Sorumlusu olarak getirileceği yönünde Sayın Başkan Burak Elmas’ın bunu hocaya söylemesi üzerine Fatih Terim bunu kabul etmemiş. (ben cok yumuşak bir geçiş yapıyorum burada) Burak Elmas ise yönetim seni istemiyor hocam yollarımızı ayıracağız demiş..

“Bülent Korkmaz geliyor”

Biz bir ay önce Var odasında gündeme getirmiştik. Bülent Korkmaz ile Alanyaspor’un yollarının ayrıldığını söyledik. Herkes nereden çıktı her şey çok güzel gidiyor dedi. Bugüne baktığımızda Başkan Elmas’ın Galatasaray’ın eski kaptanı Bülent Korkmaz ile sezon sonuna kadar yoluna devam edeceği haberi geldi"