Tanıtım Yazıları
Giriş Tarihi : 24-05-2021 16:03   Güncelleme : 24-05-2021 16:03

Senetle araba nasıl alabilirim?

Senetle araba nasıl alabilirim?

Kullanılmış ya da birinci el bir araba için en düşük fiyatı ödemek istiyorsanız, cevap neredeyse her zaman aynıdır.  Faizsiz finansman seçeneğini araştırmalısınız.  Ancak, bunu yapmadan önce akılda tutulması gereken önemli artıları vardır.

Faizsiz finansmanın önemli avantajlarından bazılarına değineceğiz.  Senetle araba almanın avantajlarına değineceğiz. 

Küçük yaşımdan beri araba hayalim, sizi bilmem ama pandemi etkisi de ağır basınca peşinatsız araba alma seçeneklerini araştırmaya başladım. Senetle ve küçük taksitlerle araba nasıl ve nereden satın alabilirim?

Faizsiz Finansmanı Keşfet!

Artık banka kredilerine mecbur değiliz! Ev ya da araba satın alırken farklı seçeneklere de sahibiz.  Bunlardan biri de faizsiz finansmanıdır. İşte size faizsiz finansmanı ile senetle araba almanın avantajlarını anlatacağız. 

Senetle araba almak hayalimiz! Küçük taksitlerle ve hatta taksit tutarını kendiniz belirleyerek Birevim ’den senetle araba satın alabilirsiniz. 

Araba Alırken Nelere Dikkat etmelisiniz?

Yeni bir araba satın almak hayatın en heyecan verici deneyimlerinden biridir, ancak bazı basit araba satın alma kurallarına uymazsanız çok zor ve pahalı olabilir. Neyse ki, uygun bir fiyata mükemmel arabayı bulmanıza yardımcı olacak pek çok kaynak var.

Unutmayın, özünde bir otomobil satın almak bir ticari işlemdir ve tüketicilerin pazarlık yapmasını gerektiren son satın alma deneyimlerinden biridir. Ne kadar çok duygudan uzak durursanız nihai sonuç o kadar iyi olur. Satın alma sürecini ve nasıl yönlendirileceğini bilmek, sorunsuz bir satın alma deneyimi için en iyi yolunuzdur. Herhangi bir müzakerede olduğu gibi, her iki tarafın da vereceği ve alacağı bir şey olacaktır, bu nedenle nerede kararlı ve nerede esnek olunacağını bilmek esastır.

Arabanıza ve her ay ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar verdiyseniz gerisi Birevim’i elindedir. Size en avantajlı kampanya fırsatlarını sunarak ev sahibi yapar.    

Birevim ile Senetle Araba Nasıl Alınabilir?

18 yaşını doldurmuş her Türk vatandaşı senetle araba sahibi olabilir.  Kendi bütçenizi değerlendirebilmek için her ay ne kadar gelir ve giderinizin olduğunu hesaplayarak kalan araba taksit tutarını belirleyin. Küçük taksitlerle araba sahibi olmanız mümkündür. Avantajlarına gelecek olursak; Peşinatınız yoksa dahi araba satın alabilirsiniz.  Kredi faizi yoktur, sadece belli oranda bir kereye mahsus çalışma bedeli ödersiniz. 

Küçük taksit tutarları ile araba alabilirsiniz.  Ülkenin herhangi bir yerinden satın alma sağlayabilirsiniz.  Ülke geneline yayılmış şube ağı ile Birevim birebir şube içi danışmanları ile görüşe fırsatı veriyor. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakarak aranmanızı sağlayabilirsiniz.