Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 26-10-2021 17:01   Güncelleme : 26-10-2021 18:34

Şanlı Saray Kebap ve Pide Salonu Rize'de açıldı

Hüseyin Kutluay ve Fatih Akyol'un sahibi olduğu Şanlı Saray Kebap ve Pide Salonu Rize'de zengin menüsü ve kaliteli ürünleriyle hizmete girdi.

Şanlı Saray Kebap ve Pide Salonu Rize'de açıldı

Yemek kültürüyle adından söz ettiren Şanlıurfa ve Gaziantep lezzetlerini siz değerli Rize halkına sunmak için hizmet giren Şanlı Saray Kebap ve Pide Salonu kapılarını açtı.


Damak tadına önem verenlerin hem gözüne hem de midesine hitap eden bol etli, bol malzemeli acılı-acılısız ve enfes baharatla harmanlanan menüsü ile sizleri bu lezzetleri tatmaya bekliyor.Kıymalı, kuşbaşılı, peynirli,  sucuklu, kavurmalı ve şanslı özel karışım pide çeşitleri bulunmakta.


Meşhur Beyran çorbası kesinlikle tatmanız gerekenler arasında; et, pirinç, biber salçası ve baharatların karışımıyla hazırlanan, hem ana öğün hem de başlangıç olabilecek bir lezzet...


Sektöründe öncü olan işletme, tüm Rizelileri bu yeni tatların keyfini çıkarmaları için bekliyor.Çok özel bir menüyle, hijyen koşullarına uygun hizmet vermekteler. Mekanda birçok alternatif mevcut.Siz de sipariş vermek ve bu lezzetleri tatmak için geç kalmayın.

Ziraat Yokuşu Başlangıçı Şeyh Camii Arkası
 0464 214 26 56 - 0536 206 69 53