Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 29-04-2021 16:52   Güncelleme : 29-04-2021 17:00

Rize'de Tam kapama öncesinde sıkı denetimler başladı.

Rize Valiliği öncülüğünde, Rize Belediyesi ve Kolluk Kuvvetinin katılımları ile yapılan denetimler il genelinde aralıksız olarak devam ediyor.

Rize'de Tam kapama öncesinde sıkı denetimler başladı.

İl genelinde yapılan denetimlerde vatandaşlarımızın sağlığı açısından risk teşkil edecek durumların ortadan kaldırması hedeflenmektedir. Bu bağlamda il ve ilçe merkezimizde İl Emniyet Müdürlüğü personelimiz, köy ve mahallelerde İl Jandarma Komutanlığı personelimiz, denizde Sahil Güvenlik Komutanlığı personelimiz ve lokanta, fırın ve market gibi yerlerde Belediye personelimiz aktif olarak çalışarak denetimleri eksiksiz ve sürekli olarak yerine getirmektedirler.

Son zamanlarda artan vaka sayıları ile birlikte riskin ne denli yüksek olduğunu daha iyi görmekteyiz. Personellerimizce yapılan denetimlerin yanı sıra vatandaşlarımızın kurallara uyma noktasında gösterecekleri hassasiyet bizleri daha sağlıklı yarınlara taşıyacaktır.

Bu bağlamda gerekli hassasiyeti gösteren tüm vatandaşlarımıza ve pandemi sürecinde aktif olarak sürecin sonlandırılması için çalışan tüm personellerimize teşekkür ediyoruz.

 

Editör : Leyla Aksu