Spor
Giriş Tarihi : 11-03-2021 16:00   Güncelleme : 11-03-2021 16:00

Rize Protokolünden Takımımıza Tam Destek

Takımımız, Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Atmacalarımızın bugün gerçekleştirdiği antrenmana Rize Valisi Kemal Çeber, Kulüp Başkanımız Hasan Kartal ve Rize protokolü katıldı.

Rize Protokolünden Takımımıza Tam Destek

 

Takımımız, 13 Mart 2021 Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Atakaş Hatayaspor maçının hazırlıklarına bugün Çaykur Didi Stadyumu'nda yaptığı antrenmanla devam etti. 

Teknik direktörümüz Bülent Uygun'un yönetiminde gerçekleşen antrenmana Rize Valisi Kemal Çeber, Kulüp Başkanımız Hasan Kartal, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Rize Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı.

Teknik ekibimize ve futbolcularımıza başarılar dileyen Rize Valisi Kemal Çeber, "Öncelikle Bülent hocamıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bülent Hoca takımın başına geçmesiyle Rize'de yeni bir enerji yarattı. Bu yeni enerji ile yeni bir sayfa açacağımızı düşünüyoruz. Buradaki her bir futbolcuyu tüm Rizeliler çok seviyor. Hepsinin çok kıymetli ve yetenekli futbolcular olduğunu biliyoruz. Şanssız bir dönem geçirdiğimizi düşünüyorum. Rizelilerin futbolculara, yönetime olan güveninde, inancında hiçbir azalma yok. Şanssız bir dönem yaşadığını varsayıyoruz. Rizeli insanlar zoru sever, zoru başarmayı sever. Takımımız her sene bize bu zoru hissettiriyor, ondan sonra da gereğini yapıyor. Bu yılda gereğini yapacağından hiç şüphemiz yok” dedi.

 

 

Kulüp Başkanımız Hasan Kartal ise futbolculara seslenerek “Bu şehri yönetenler bizle entegre oldu, siz de kendi içinizde birbirinize iyi entegre olur, birbirinizi sever, birlikte mücadele verirseniz bizim başarılı olamayacağımızı hiçbir şey yoktur. Mutlu olalım, huzurlu olalım, başarı kendiliğinden gelir” ifadelerini kullandı