Gündem
Giriş Tarihi : 18-10-2021 15:50   Güncelleme : 18-10-2021 15:50

Kuryeyi vurdu, başkasına şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı

BOLU'da husumetlilerin tetikçisi zannederek kuryeyi tabancayla vurup yaralayan Cuma A.'nın (23) başka bir kişiyi darp ettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, Cuma A.'nın bir kişiye peş peşe tokat atıp yüzünü yumrukladığı görülüyor.

Kuryeyi vurdu, başkasına şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı

 

Olay, önceki gün saat 00.30 sıralarında Sağlık Mahallesi Okur Sokak'ta meydana geldi. Çiğ köftecide kurye olarak çalışan A.Y. (19), motosikletiyle sipariş için gittiği adresi bulamadı. Sokakta adresi aradığı sırada A.Y., Cuma A.'nın yanından 2 kez motosikletiyle geçti. İddiaya göre, Cuma A., kurye A.Y.'yi husumetlilerin tetikçisi zannederek tabanca ile 4 el ateş açıp yaya olarak kaçtı. Kurşunlardan biri A.Y.'nin ayağına isabet etti. Yaralanan A.Y., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı, daha sonra taburcu oldu.

TUTUKLANIP CEZAEVİNE KONDU

Polis tarafından yakalanan Cuma A., emniyetteki ifadesinde, kuryenin husumetlileri tarafından gönderilen tetikçi olduğunu iddia etti. Adliyeye sevk edilen Cuma A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

3 AY ÖNCE ÇEKİLMİŞ

Öte yandan Cuma A.'nın daha önce bir kişiyi darp ettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, Cuma A.'nın bir kişiye peş peşe tokat attığı, yere düşen kişinin yüzüne vurduğu ve darp edilen kişinin ise herhangi bir karşılık vermediği görülüyor. Yaklaşık 3 ay önce çekilen görüntülerin Cuma A.'nın arkadaşları tarafından saniye saniye kaydedildiği belirtildi.