Tanıtım Yazıları
Giriş Tarihi : 24-05-2021 16:00   Güncelleme : 24-05-2021 16:00

Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Bazı finans uzmanları, kişilerin kredi kartlarından ve diğer kişisel kredi biçimlerinden kaçınmalarını tavsiye eder. Kredisiz ev almak istiyorum diyorsanız, İktisatEvim size birçok avantajlı fırsat sunacaktır.

Öğrenci kredileri, otomobil kredileri ve kredi kartları dünyasında, hiç borcun olmadığını ve küçük taksitlerle ev aldığını hayal etmek zor değil mi? Ama mümkündür. Kredi faizleri seni çok korkutuyorsa sana iyi bir haberimiz var. Peşinatsız, faizsiz ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.
Kredi olmadan kesinlikle sorumlu bir mali sicile sahip olabilirsiniz ve kartlarınızı doğru oynarsanız, bir ev satın almak hala bir seçenektir.

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Kredi notunuz düşükse yâda yaşınız genç olduğu için hala bir kredi notu oluşmadı ise canınızı sıkmayın. İktisatEvim bu kriterlere bakmıyor. 18 yaşını aşmış her Türk vatandaşı kredisiz taksitle ev avantajını kullanabilir.

Bazı kredi verenler, kredileri düşük olan insanlar için ipotekleri onaylayabilir, ancak daha yüksek bir faiz oranı talep edilebilirler sizin buna ihtiyacınız bulunmuyor. Kredisiz ev almak için tek tıkla İktisatEvim web adresini giriş yaparak danışmanlar tarafından aranmak için iletişim bilgilerini girebilirsiniz.

Şuan kredi notu kötü kişiler için dahi umut var. İktisatEvim sizi kendi kriterlerine göre değerlendirir.

Kredisiz ev almak için tasarruf planınızı yapmış olmanız yeterlidir. Size her ay ne kadar ödeme yapabileceğinize eminseniz İktisatEvim size en uygun guruplarından birinde size yer verecektir.

Banka Kredisiz Ev Almak

Banka kredisi ile ev almak için en iyi seçenek mi? Önce beklemeniz ve kredinizi oluşturmaya çalışmanız gereklidir. Bir ev satın alırken nasıl kredi notu oluşturulduğuna dikkat edin. Kredi ve kredi kartı başvurusu risklidir, bu nedenle önce finansal olarak yeterli sorumlu olup olmadığını düşünün. Değilse, başka seçenekler de vardır. Hem de kredisiz ve faizsiz ev alma seçenekleri bulunmaktadır.

Kredisiz ev nasıl alınır? Küresel bir kar amacı gütmeyen aksine birlikte kalkınmayı hedefleyen faizsiz tasarruf şirketleri size kısa sürede küçük taksitlerle ev sahibi olmanın kapılarını açıyor. Bu hak kazanmanız gereken bir sitsem değildir. Ayda 1000 türk lirası gibi bir meblağ ayırabiliyorsanız şanslısınız. O zaman kesinlikle yeni evinizi satın almaya çok yakınsınız.

Bir ev satın almak için zaman yönetiminizi iyi yapmanız gerekir. Bir ev almaya karar verdiğinizde işte size öncelikle dikkat etmeniz gereken konular hakkında aşağıda birkaç başlık sunuyoruz. Kredisiz ev alma konusunda İktisatEvim uzmanları sizleri bilgilendirecektir. Siz danışan ile görüşmeden önce evinize ve her aya ne kadar taksit ödeyebileceğinizi öğrenin.

Kredisiz ev sahibi olmak için öncelikle kendiniz ekonominize bir yön vermelisiniz. Gerisi İktisatEvim avantajlı yöntemlerini kullanarak oldukça kolaydı

İktisatEvim İle Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Banka kredisiz ev almak için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Bir ev sahibi olmanın birçok avantajı var! Zaman içinde evler tipik olarak özkaynaklarınızı artıran değerlemesinin yanı sıra sizi güvende hissettirir.

Sabit bir ödeme planı ile her yıl artış yaşayabileceğiniz bir kiralamadan farklı olarak, aylık ödemeleriniz sabit ve tahmin edilebilir. Zaman içinde aylık İktisatEvim ödemelerini azaltmak için planlamanızı yeniden finanse etme seçeneğiniz bile olabilir.

Ev sahibi olmak, taşınmak zorunda kalmayacağınızı bilmeyi (seçmediğiniz sürece) bilmek, kökleri tek bir yere ait olmak veya bir aile kurmaya çalışan insanlar için bir artıdır.
Ev sahibi olmak daha fazla özgürlük sunar. Kirada oturduğunuzda, duvarları boyamak veya ciddi değişiklikler yapmakta sınırlı olabilirsiniz. Mülk sahibi olduğunuzda, duvarları istediğiniz gibi yenilemek veya yıkmakta serbestsiniz. Kredisiz ev alma avantajları ise ekstra size kararınızda destek olacaktır.

• Peşinatsız
• Faizsiz
• Ara ödemesiz
• Küçük taksitlerle
• Taksit dondurma avantajlı

İktisatEvim Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Bir ev sahibi olmak çok fazla sorumluluğa sahip olacağınız anlamına da gelir. Ama aynı zamanda birçok zevkte sahibi olursunuz. İktisatEvim kredisiz ev alma sistemleri sayesinde sizleri hayallerinize hızlıca kavuşturuyor. Ev sahibi olmak en iyi yatırımlardan biridir. Konut fiyatları kısa vadede döngü içinde hareket ederken, uzun süre evinizde kalırsanız, değer artabilir ve yatırımınızdan önemli bir getiri sağlayabilirsiniz.

Sıra Tespitli İktisat

Üç sistemden en fazla tercih edilen bu sistemde her aya en az 1000 Türk lirası ayırarak ev sahibi olabilirsiniz. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile güvenli şekilde evinize kavuşabilirsiniz. Şayet peşinatınız yoksa dert etmeyin hatta ekonomik sıkıntı içinde olursanız taksitleri dondurma şansına sahipsiniz.

Vade Ortası İktisat

Ödeme planınızı kendiniz düzenlemek istiyorsanız yapmanız gereken şey vade ortası iktisat sistemini tercih etmenizdir. Bu sistem her şeyi kendi kontrolünde olmasını isteyen kişiler tercih edebiliyor. Ara ödemesiz evinize sahip olabiliyorsunuz. Eğer ödeme güçlüğünüz olursa ilgili danışan ile görüşerek dondurma şansına sahipsiniz.

Esnek Ödemeli İktisat

Esnaf, çiftçi ve serbest çalışanlar için oluşturulan sistemde peşinatlı yâda peşinatsız küçük taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. İster ev ister araba ister arsa hangisine ihtiyacınız varsa siz seçin İktisatEvim kampanyalar ile sizin en kolay ve avantajlı şekilde evinize sahip olmanıza destek versin.