Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 07-06-2021 16:25   Güncelleme : 07-06-2021 16:25

Des Restaurant Rize Derepazarın'da Türkiye’nin ünlü şefleri ile yeniden hizmete açıldı.

Rize'nin Derepazarı ilçesinde pandemi yasakları sonrası tekrar hizmet vermeye başlayan Des Restaurant Türkiye’nin ünlü şefleri ile yeniden hizmete açıldı. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden en çok etkilenen sektörler başında gelen yeme içme sektörü, içinden bulunduğu zor durumdan çıkmak İçin yeniden umutlandı.

Des Restaurant Rize Derepazarın'da  Türkiye’nin ünlü şefleri ile yeniden hizmete açıldı.

1 Haziran sonrası normalleşme adımlarıyla açılan restoranlar tüm hazırlıklarını yaparak hizmete başladı.


Rize'nin Derepazarı ilçesinde faaliyet yürüten Des Restaurant, meşhur Derepazarı pidesi ve ızgara çeşitleri yeniden hizmete açıldı.
İşletme sahibi Recep Ali AVCI :" Des Restaurant olarak serpme kahvaltımız, meşhur Derepazarı pidesi ve Türkiye’nin ünlü şeflerinden Mehmet Usta'mızın çıkardığı ızgara çeşitleri ile hijyen ve lezzetten ödün vermeden herkesin bütçesine uygun ürünlerle hizmete girdi. Derepazarı Derya sosyal tesisleri içinde bulunan işletmemiz; yeşil açık alan teras ve kapalı alan ile 300 kişiye hizmet verecek kapasitede ve park alanı olan bir işletme. Müşterilerimizin aile ve misafirleri ile huzur içinde yemek yiyebileceği bir yer. Pandemi kuralları ve tüm önlemlerimizi alarak hizmete başladık. 


Müşterilerimiz en çok meşhur Derepazarı pidesi, peynirli pide, karışık pide, kıymalı pide, kavurmalı pide en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Izgara çeşitleri olarak köfte, Adana kebap, Urfa Kebap, Beyti kebap, Vali kebap, güveçte kaşarlı köfte, yoğurtlu Adana, patlıcan kebap, Fırın beyti, tavuk çeşitleri, et şiş, kuzu pirzola, dana biftek gibi bir çok ürün sunuyoruz.


Hafta sonları Des Restaurant'ta serpme kahvaltımız yine müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünlerden. İsteğe göre hafta içi de serpme kahvaltı verebiliyoruz. Toplu yemeklere ve organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek büyüklüğe ve ekibe sahip olan Des Restaurant, bu tür organizasyonlarda tercih edilen bir mekan. Tüm dünya ve ülke olarak yaşadığımız bu zorlu sürecin ardından tüm yeme içme sektöründeki arkadaşlarımıza hayırlı bereketli kazançlar diliyorum." dedi.