Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 14-07-2021 12:53   Güncelleme : 14-07-2021 12:53

Derepazarı Belediye Başkanı Selim Metin Basın Mensuplarına Açıklamalarda Bulundu.

Derepazarı Belediye Başkanı Selim Metin Basın Açıklaması Düzenledi

Derepazarı Belediye Başkanı Selim Metin Basın Mensuplarına Açıklamalarda Bulundu.

Selim Metin : "Bazı yayın organlarında belediyemiz hakkında söylentiler devam etmekte. Şahsım olarak mhp partisinden istifa ettim. Bağımsız belediye anlayışıyla çalışmaya devam ediyoruz. Bizim hiçbir partiyle bir bağlantımız yok. Cumhur ittifakından seçilmiş bir belediye başkanıyım. Bunu burda açıklamak istiyorum ki bizim mhp genel merkeziyle herhangi bir sıkıntımız yok. Fakat bazı yerel sorunlardan dolayı partiden istifa ettim. Şuan herhangi bir partiyle ilgim yok. Bağımsız bir belediye başkanıyım. Diğer partilerden teklif geliyor. Bundan sonra girebileceğim tek parti Ak parti olur.

 

 Belediye olarak ekonomik açıdan zor durumdayız. Memurlarımıza mesai bile veremiyoruz. Buna dikkat ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

 

Öteyandan Derepazarı'na doğalgazı getirdik. İnsanlar evlerinde doğalgaz yakıyor. Doğalgaz çalışmaları halen devam ediyor. Ama imar sorunlarından dolayı çalışmalar yavaş gidiyor. İmar sorunlarını halletmek için 140 dönümlük araziyi imara açtık, bakanlığımıza yazı gönderdik. Bakanlığımız onay verirse çalışmalarımız daha da hız kazanacak. 

 

Rize ili Bölge Otogalericiler Sitesi'de Derepazarı'na geliyor. Bununla ilgili çalışmalarda devam ediyor. 

 

Ayrıca, belediyemize kayyum atanacak gibi söylentiler dolanıyor etrafta. Biz fetö veya yolsuzluk eden bir belediye değiliz, biz milliyetçi ve Atatürk ilkelerine bağlı, müslüman Cumhur ittifakıyla başa gelen bir belediyeyiz. Biz dedikoduyla hareket etmiyoruz. Adımlarımızı atarken milletimizin görüşünü baz alıyoruz. Kimseye ayrımcılık yapmıyoruz birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Hizmet için çabalıyoruz. "açıklamasında bulundu.