Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 11-07-2021 21:27   Güncelleme : 11-07-2021 21:27

ÇEVRE BAKANI “MURAT KURUM”DAN, BAŞKAN METİN’E ZİYARET..

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ayder Yaylasında devam eden Kentsel Dönüşüm çalışmalarının incelenmesinin ardından, Rize Belediyesine bir ziyaret gerçekleştirerek Belediye Başkanı Rahmi Metin ile makamında bir araya geldi.

ÇEVRE BAKANI “MURAT KURUM”DAN, BAŞKAN METİN’E ZİYARET..

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Deniz sitesi sakinlerinin çiçek takdimi ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u,  Belediye binası girişinde karşıladı.

Bakan Kurum ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize’de yapımı devam eden yatırımlarla ilgili Bakan Kurum’a brifing verdi.

Başkan Metin ; Yağlıtaş Kentsel Dönüşüm Projesi, Belediye Blokları, Millet Bahçesi, Kültür Sokağı, Sosyal Tesis projeleri ve sahilde devam eden dolgu çalışmalarının hangi aşamada olduğuna dair görsel sunum eşliğinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a bilgilendirmede bulundu.

Bilgilendirme toplantısı, Belediye Bloklarının yerinde incelenmesi üzerine, Belediye Başkanı Rahmi Metin’in Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a Belediye şeref defterinin imzalatılması ve hediye takdimiyle son buldu.