Gündem
Giriş Tarihi : 05-05-2021 09:53   Güncelleme : 05-05-2021 13:03

Birikimevim'den senetle Ev ve Araba Kampanyası

Birikimevim'den senetle Ev ve Araba Kampanyası

Banka kredisi olmadan, senetle ev ve araba alabilmek artık mümkün. Tasarruf birikim yöntemi olarak bilinen ve son yıllarda birçok insanın çok avantajlı şartlar dahilinde ev ve araba sahibi olmasını sağlayan bu sistem sayesinde en akıllı yatırımlarınızı en uygun koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sizlere en yakın Birikimevim şubesine uğrayabilirsiniz. Ya da Birikimevim resmî web sayfası üzerinden online olarak görüşme yapabilirsiniz.

Kira öder gibi ev sahibi olmak için Birikimevim

Birikimevim bünyesinde senetle araba ve ev kampanyası ile banka kredilerinin sizlere sunduğu zorunlu koşullardan uzakta, bütçenize en uygun imkanlara yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ev için bir konut kredisi başvuru yapmadan, evin değerinin en az iki katı kadar bir faiz yükümlülüğüne maruz kalmadan ve dayatma rakamlarla sizlere sunulan peşinat ödemesi zorunluluğu olmadan büyük avantajlarla kira öder gibi ev sahibi olmak Birikimevim ile sizlere sunuluyor.

Senetle ev ve araba kampanyası dahilinde istediğiniz ev veya arabayı seçebilirsiniz. Sizlerin belirlemiş olduğu ev veya arabanın güncel satış değeri üzerinden bir alım yapabilirsiniz. Bu değer üzerine bir faiz yükümlülüğü olmadan, sadece Birikimevim organizasyon ücreti ödeyerek satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Borçlandığınız ev veya araba bedelini sizlerin belirlemiş olduğu bir ödeme planı dahilinde Birikimevim bünyesinde ödeyebilirsiniz. Bu borçlanmaya karşılık yapılacak olan senetlerle çok avantajlı bir yatırım yapmış olursunuz.  

Birikimevim avantajları

Birikimevim tasarruflarınızı en avantajlı şekilde değerlendirmeniz için sizlere finansman desteği sunan özel bir kuruluştur. Kredisiz ev alımlarınız için Birikimevim ile iletişime geçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ev hangi parsel ve adada olursa olsun, sıfır ve ikinci el her yapı için finansman desteği alabilirsiniz. Bu destek için ön sorgulama yaptırabilir ve gerekli şartları Birikimevim müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz. Ada parsel sorgu için online destek alabilirsiniz. 

Araç alımlarınızda en uyun koşullarda istediğiniz sıfır ya da ikinci el aracın sahibi olabilirsiniz. Taksitli araba almak istiyorsanız ve bunun için bir peşinat ve faiz ödemesi olmadan, sadece araç bedeli üzerinden bir borçlanma istiyorsanız Birikimevim finansman desteklerini kullanabilirsiniz. Araba almadan önce yakıt hesaplama yapmanızda fayda var.

Kredi olmadan, peşinat ve faiz ödemesi yapmadan yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Araç alırken Araç Satış Sözleşmesi Örneği işinize yarayacaktır.

Kaynak: https://www.birikimevim.com/