Spor
Giriş Tarihi : 08-01-2022 14:34   Güncelleme : 08-01-2022 14:34

Beşiktaş'ta koronavirüs depremi! 8 futbolcu pozitif

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'nda 10 kadın futbolcudan 8'inde koronavirüs testi pozitif çıktı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Kadın Futbol ve Spor Okulları Direktörü Necmettin Çelikhan, Teknik Direktör Mesut Kır ve 8 sporcuda pozitif bulguya rastlandı.

Beşiktaş'ta koronavirüs depremi! 8 futbolcu pozitif

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şöyle:

"8 sporcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır"

"Beşiktaş Vodafone Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde Hatayspor ile deplasmanda oynayacağımız müsabaka öncesinde Covid-19 PCR testi uygulanmıştır.

apılan testler neticesinde Kadın Futbol ve Spor Okulları Direktörümüz Necmettin Çelikhan, Teknik Direktörümüz Mesut Kır ve 8 sporcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan; Çelikhan, Kır ve sporcularımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır.

9 Ocak Pazar günü saat 12.00’de Defne Belediyesi Atatürk Stadı’nda Hatayspor ile oynayacağımız maçta Beşiktaş Vodafone Takımımızın başında, Teknik Sorumlu unvanıyla Atletik Performans ve Yardımcı Antrenörümüz Gizem Başkaya bulunacaktır.