Karadeniz
Giriş Tarihi : 26-01-2022 18:14   Güncelleme : 26-01-2022 18:14

Başkan Bekler: Karla mücadele çalışmalarımız aralıksız sürüyor

TOKAT'ın Turhal ilçesinde 4 gündür devam eden kar yağışının, günlük hayatı olumsuz etkilememesi için Turhal Belediyesi ekipleri aralıksız çalışıyor.

Başkan Bekler: Karla mücadele çalışmalarımız aralıksız sürüyor

Kentte devam eden kar yağışı belediye ekiplerini de harekete geçirdi. Yol açma çalışmalarını sürdüren belediye ekiplerini ziyaret eden Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, ekiplerin kar yağışı etkisini kaybedene kadar şehir içi ulaşımın aksamaması için gece gündüz 2 vardiya olarak çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

Bekler, "Sabah itibariyle 25 mahalle şu an itibariyle 5 büyük mahallemizde yol açma ve kar temizleme faaliyetimiz,10 kamyon 15 iş makinesi ve 100 personelimizle aralıksız bir şekilde devam ediyor. 2 günde toplam 100 ton tuz kullanarak yollarımızı tuzladık. Halkımıza en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu faaliyetlerde hiçbir yardımını esirgemeyen personelinden, çavuşuna, müdürüne, başkan yardımcısına ve bizim bu yoğun çalışmamamızı gözlemleyip de çalışmalara iştirak eden Turhallı hemşerilerimize saygılarımı sunuyorum'' diye konuştu.

ECEM YILMAZECEM YILMAZ