Aktuel
Giriş Tarihi : 07-01-2022 10:34   Güncelleme : 07-01-2022 10:34

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam var mı? Barbaroslar 16. bölüm bugün var mı? Barbaroslar yeni bölüm ne zaman?

Barbaroslar Akdeniz Kılıcı bu akşam var mı?, Barbaroslar Akdeniz Kılıcı yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam var mı? Barbaroslar 16. bölüm bugün var mı? Barbaroslar yeni bölüm ne zaman?

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrolünü paylaştığı Barbaroslar yeni bölüm ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam var mı? TRT 1'in sevilen dizisi merakla araştırılıyor. Peki, Barbaroslar 16. bölüm bugün var mı?
 

Diziseverler, TRT 1'in yıllardır ekranlarında yer verdiği Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin yeni bölümünün bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Kullanıcılar, "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam var mı?" gibi aramalar yapıyor. Herkes başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı tarih, kurgu, aksiyon ve macera dizisinin yeni bölümünü heyecanla bekliyor. Peki, Barbaroslar 16. bölüm bugün var mı? 6 Ocak 2022 Perşembe  günü yani bugün en çok aratılan "Barbaroslar yeni bölüm ne zaman?" sorusunu sizler için yanıtladık...

 

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı bu akşam var mı?

Her hafta Perşembe günleri saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. 16. bölümü ile ekranlarda yer alması beklenen dizinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını herkes merak ediyor.  Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 15. bölümde; 

Rodos Şövalyelerine karşı giriştikleri cenkte büyük bir zafer kazanan Oruç, İshak ve Hızır Reis, esir düşen İlyas’ı ve Habeşli şehitlerin intikamını almayı başarmıştı. Venedik konseyi üyesi Leonardo Barbarigo ve Antuan’ı esir alan Barbaros kardeşler, Venedik ile kurduğu ittifak sayesinde Hristiyan birliğini oluşturmayı planlayan Pietro’yu nasıl engelleyecektir?

Meryem düşmanı Pietro’nun, çocukken koparıldığı ağabeyi Umberto olduğunu anlamış ve hasretle sarılmışlardı. Meryem manevi babası Derviş‘in mi, ağabeyinin yanında mı kalacaktır? Hızır ile Meryem’in yolları ayrılacak mıdır?

Şahbaz, Oruç’a bir suikast düzenlemiş, ardından peşine düşen Isabel’i atlatmayı başarmış ve ona kardeşinin kanının bulaştığı bir hançerle gözdağı vermişti. Isabel izini dahi bulamadığı kardeşini kurtarabilecek midir? Oruç suikastta bir dahli olduğunu düşündüğü Şahbaz’ı hana kapatmıştı. Ona nasıl bir ceza verecektir?

Karabay, kendisini Memlük Sultanının gözünde küçük düşüren Oruç’tan intikamını nasıl alacaktır? Hüma, atölyesinde çalıştırmak üzere sözleştiği işçilerin Firuze tarafından alıkonmasına nasıl bir karşılık verecektir?

Piri Reis ve Hızır’ın tetkikleri sonucunda Kalimnos fethi için Midilli’de kurulacak olan tersanenin çalışmaları nasıl devam edecektir? Onları engellemek ve Midilli’yi almak isteyen Pietro’nun yeni hamlesi ne olacaktır? Barbaros Kardeşleri, Kalimnos başta olmak üzere Akdeniz’in tüm adalarının fetih sürecinde neler beklemektedir?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 15. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 16. bölüm bugün var mı?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 16. yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrolünü paylaştığı TRT 1'in sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 16. bölüm bugün yok