Tanıtım Yazıları
Giriş Tarihi : 24-11-2021 10:36   Güncelleme : 24-11-2021 10:36

Balkan Tercüme’den Rizede Büyük Başarı

Balkan Tercüme’den Rizede Büyük Başarı

Rize Barosu ve Balkan Tercüme arasında geçtiğimiz aylarda dev bir anlaşma sağlandı. Anlaşma şartlarına göre Rize Barosuna bağlı olan stajyer avukatlara ve avukatlara çeviri hizmeti verilmesi kapsamında karar verildi.

11.08.2021 tarihinde Balkan Tercüme Genel Müdürü Metin Karakoca ve Rize Barosu Başkanı Avukat Ümit Peçe arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol kısa bir süre içerisinde yürürlüğe girmeye hak kazandı. Baro Rize tercüme bürosu olarak Balkan tercüme’yi seçti.

Çeviri Sektörünün Vazgeçilmezi: Balkan Tercüme Durdurulamıyor

Hazırlanmış olan bu protokol ile birlikte Rize barosuna bağlı olan tüm avukatlara ve stajyer avukatlara başta İngilizce olmak üzere Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İzlandaca, İsveççe, Norveçce, İspanyolca, Farsça, Danca, Macarca, Fince, Estonca, Romence, Kırgızca, Ukraynaca, Yunanca, Lehçe, Arnavutça, Slovakça, Çekçe, Uygurca, Letonca, Belarusça, Litvanca, Boşnakça, Slovence, Hırvatça, Sırpça, Makedonca, Bulgarca, Makedonca, Katalanca, Kazakça, Bengalce, Tatarca, Korece, Japonca, Tayca, İbranice, Moğolca, Çince, Azerice, Portekizce, Hintçe,Felemenkçe, Nepalce, Urduca, Özbekçe, Türkmence, Gürcüce gibi adli Yeminli ya da Noter Yeminli,Hukuki, Ardıl, Yazılı, Teknik, Ticari, Sözlü ya da Simültane olarak belirlenmiş olan fiyatlar kapsamında 1 sene süre ile hizmet verilmesi yönünde karar alınmıştır.

Özellikle belirtilmesi gerekir ki isteğe bağlı olarak Balkan Tercüme hizmetleri kapsamında Kaymakamlık ve Valilik Onayı, Noter Onayı, Dış İşleri Onayı, Ticaret Odası Onayı, İşlemTasdiğihizmeti ve Konsolosluk işlemleri gibi tüm hizmetler kolaylıklaverilmektedir.

Verilen tüm hizmetler her daim en yüksek kalite standarttı çevrilmesinde verilmektedir. Bilgilerinize sunar her iki taraf içinde hayırlı olmasını dileriz.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Güvencesinin Doğru Adresi: Balkan Tercüme

Kaliteli ve güvenilir hizmet güvencesi ile bilinen Balkan Tercüme her daim başarılı çalışmalara

İmza atıyor. Şimdilerde ise Rize Barosuna bağlı tüm avukatlara ve stajyer avukatlara çeviri hizmeti verilmesi kapsamında Rize’de faaliyetlerini durmaksızın geliştirmeyi hedefliyor. Balkan Tercümeleri başta Noter Onayı olmak üzere Dış İşleri Onayı, Ticaret Odası Onayı, Valilik ve Kaymakam onayı ve Konsolosluk gibi işlemler profesyonel ve güvenilir hizmet çerçevesinde kolaylıkla yapılmaktadır. Çeviri sektöründe rakip tanımayan Balkan Tercüme Rize’de de başarılarına başarı katmaya devam etmekte.